More

  Vizitoi memorialin e Adem Jasharit, Donaldi shkon në shtëpinë e reperit të famshëm: Te vëllai i vogël

  Donald Veshaj vizitoi dje Prekazin dhe familjen e Adem Jasharit. Aktori i humorit i dhuroj familjes së komandantit legjendar portretin që realizoi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” me rastin e Pavarësisë së Kosovës.


  Aktori, i shoqëruar dhe nga familja e tij, u takua me ish-kryetarin e Skënderajt, Bekim Jasharin. Ai u shpreh se piktura do të ruhet në muzeun e kompleksin “Adem Jashari”, ndërsa falenderoi aktorin për vizitën.
  Pas këtij takimi, Donaldi është mirëpritur dhe nga Don Xhoni në shtëpinë e tij në Drenicë. Donaldi ka ndarë pamje në rrjete sociale teksa i është referuar reperit si “vëllai i vogël”. /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zv/ministri Rexhepi: Sot në Gostivar prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale

  Sot në qytetin e Gostivarit prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale. Komisioni në ditët në...

  UNT prezanton drejtimet deficitare para nxënësve të gjimnazit në Saraj

  SI VENDOSIN MATURANTËT PËR DREJTIMIN E STUDIMEVE?! Meqenëse është edhe pragu i fundit të vitit shkollor, maturantëve i’u është afruar...

  ASH shpalli konkursin për kryetarë të degëve

  Aleanca për Shqiptarët prej sot ka shpallur konkursin për zgjedhjen e kryetarëve të degëve në disa komuna të vendit. Të...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendim, me të...