More

  Vizitoi memorialin e Adem Jasharit, Donaldi shkon në shtëpinë e reperit të famshëm: Te vëllai i vogël

  Donald Veshaj vizitoi dje Prekazin dhe familjen e Adem Jasharit. Aktori i humorit i dhuroj familjes së komandantit legjendar portretin që realizoi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” me rastin e Pavarësisë së Kosovës.


  Aktori, i shoqëruar dhe nga familja e tij, u takua me ish-kryetarin e Skënderajt, Bekim Jasharin. Ai u shpreh se piktura do të ruhet në muzeun e kompleksin “Adem Jashari”, ndërsa falenderoi aktorin për vizitën.
  Pas këtij takimi, Donaldi është mirëpritur dhe nga Don Xhoni në shtëpinë e tij në Drenicë. Donaldi ka ndarë pamje në rrjete sociale teksa i është referuar reperit si “vëllai i vogël”. /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads