More

  Tritol biznesit të Noizyt në Durrës

  Një sasi lëndë plasëse i është vendosur një dyqani në pronësi të reperit të njohur Noizy, të marrë me qira nga babai i tij Bashkim Rajku.

  Sipas policisë si pasojë e shpërthimit është dëmtuar edhe lokali i këngëtarit Rigels Rajku që ndodhet në katin e dytë.

  Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

  Sipas banorëve shpërthimi ka qenë i fortë dhe ka dëmtuar edhe xhamat e disa shtëpive pranë.

  Një ditë më parë policia ka proceduar penalisht Noizyn dhe babanë e tij, Bashkim Rajku, pas përplasjes me reperin Kleviol Ahmeti.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Drejtori ShA MEPSO Orhan Murtezani mer pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të ENTSO-E

  Drejtori Gjeneral i ShA MEPSO z. Orhan Murtezani merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të ENTSO-E, si anëtar zyrtar. Në...

  Shtrenjtimi i rrymës, Bislimovski: Çmimi i ri nuk dëmton amvisëritë e vogla

  Kryetari i Komisionit Rregullator për Energjetikë Marko Bislimoski edhe sot foli për çmimet e reja të energjisë elektrike. Ai...

  Bekteshi: Kufizime nuk do ketë, na pret një dimër i vështirë

  Kufizime të energjisë elektrike nuk do të ketë, por do të jetë një dimër i vështirë jo vetëm për...

  Seancë për interpelancën ndaj kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi

  Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot duhet të mbahet seanca plenare e 77-të me pikën e...
  WordPress Ads