More

  Tregu i Shkollës – Aksion humanitar nga nxënësit e Sh.M.Q.Sh “Saraj”-Shkup


  Sot në hapësirat e ShMQSh “Saraj”, gjithashtu u organizua tregu i shkollës. Në këtë aktivitet të gjithë nxënësit përgatitën produkte ushqimore përplot kreativitet dhe më pas i ekspozuan ato për shitje në tregun e shkollës.

  Mjetet e grumbulluara në këtë aktivitet janë të destinuara për qëllime humanitare për nxënësit e kësaj shkolle.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Avokati i Popullit: Shteti të jetë më i përkushtuar ndaj personave me nevoja të veçanta

  Zyra e Avokatit të Popullit në RMV me rastin e 3 Dhjetorit – Ditës ndërkombëtare të personave me nevoja...

  Shkup, regjistrohen 130 shkelje në trafik

  Ministria për Punë të Brendshme(MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka regjistruar gjithsejtë 130 shkelje të rregullave të...

  Bekim Murati: Nëpërmes masave të ndryshme Agjencia për Punësim kujdeset për kategoritë e rrezikuara të qytetarëve

  Sot Drejtori Bekim Murati së bashku me z. Stefen Hudolin - Shef i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shkup...

  Keni kujdes, Shkupi nesër i bllokuar që nga mëngjesi

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se nesër (2 dhjetor) SPB Shkup do të marrë masa për regjim të...
  WordPress Ads