More

  Sot çmime të reja të derivateve të naftës

  Në bursën e Londrës nafta sot ka lëvizur me çmimin 75 dollarë për fuçi të tipit Brent, tregojnë të dhënat e fundit.

  Komisioni Rregullator Energjetik në Maqedoninë e Veriut pritet të konfirmojë sot çmimet e reja të karburanteve.

  Këto janë çmimet aktuale të benzinës dhe naftës:

  EUROSUPER BS – 95 80,5 den/litër;
  EURODIZEL BS (D-E V) 69 den/litër;
  EUROSUPER BS – 98 82,5 den/litër.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads