More

  Rustemi: Shef kam Ali Ahmetin, ai më ka emëruar te “Rrugët Shtetërore”

  Ejup Rustemi i ftuar në emisionin “Click Plus” në TV21, tha se në pozicionin që mban aktualisht në “Rrugët Shtetërore” e ka emëruar kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti.
  “Për pozicionin tim që e kam për momentin është nga kryetari Ali Ahmeti. Në përgjithësi, si anëtar i BDI-së, shef kam Ali Ahmetin. Njëkohësisht, jemi edhe institucional, respektoj, qeverinë, kryeministrin, ministrat etj. Por asnjëherë nuk e ndal telefonin, të gjithëve ua hap telefonin.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...
  WordPress Ads