More

  Raportohet se një burrë ka vrarë gruan e tij shtatzënë pranë repartit të Gjinekologjisë

  FrontOnline raporton se një burrë ka vrarë gruan e tij pranë repartit të Gjinekologjisë në QKUK.

  Mediumi respektiv tashmë ka publikuar edhe një foto nga vendi i ngjarjes.

  Rrethanat e ngjarjes nuk dihen, ndërsa aty shihet Policia e Kosovës që ka filluar me hetimin preliminar të rastit makabër.

  Nacionale ka kontaktuar me autoritetet gjegjëse për më shumë informata.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zhvillimet në BDI, Ahmeti: Është një grip, le të përdorin aspirina!

  Në suaza të takimeve “Bashkë për Europë” të liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) me qytetarët dhe bazën...

  Sali jep lajmin e shumëpritur: Rrisim rrogat në shëndetësi

  Ministri i Shëndetësisë, Bekim Sali, tregoi ekskluzivisht sonte në TV21 se së shpejti do të merret vendimi për rritjen...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe reshje lokale të borës. Do të fryjë një...

  Bekim Sali: Kam autorizuar kryetarin tim Afrim Gashi të vendos për gjithçka, edhe për pozitën time

  Ministri Bekim Sali në emisionin Clik Plus, tha se emrat janë të ndryshueshëm por funksioni është i përjetshëm, duke...
  WordPress Ads