More

  Qytetari denoncon: Ja si duket rruga e sapoasfaltuar mes Bukoviqit dhe Kopanicës

  Në më pak se dy javë nga asfaltimi i rrugës kryesore Saraj-Bojanë, në mes të vendbanimit Bukoviq dhe Kopanicë është dëmtuar gjegjësisht është çarë asfalti.

  “Nuk arij ta kuptoj se si mburet komuna e Sarajit për asfaltimin e kësaj rruge. Dy javë pas asfaltimit ja se si është gjendja e saj. Është e pakuptimtë të vendoset asfalt mbi asfalt pa trotuare pa standarde pa asgjë, realisht është turp”, denincon një banor në redaksinë tonë derveni info.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zv/ministri Rexhepi: Sot në Gostivar prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale

  Sot në qytetin e Gostivarit prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale. Komisioni në ditët në...

  UNT prezanton drejtimet deficitare para nxënësve të gjimnazit në Saraj

  SI VENDOSIN MATURANTËT PËR DREJTIMIN E STUDIMEVE?! Meqenëse është edhe pragu i fundit të vitit shkollor, maturantëve i’u është afruar...

  ASH shpalli konkursin për kryetarë të degëve

  Aleanca për Shqiptarët prej sot ka shpallur konkursin për zgjedhjen e kryetarëve të degëve në disa komuna të vendit. Të...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendim, me të...