More

  Program kulturor-artistik kushtuar Patronatit të ShMQSh “SARAJ”

  Sot u mbajt patronati i 7-të i ShMQSh “SARAJ”.

  Me një program të pasur, e shënojmë ditën e patronatit të shkollës dhe festat e Nëntorit, me aktivitete dhe prezantime të nxënësve, të cilët i dhanë jetë koridorit ku ata jehuan me këngët, poezitë dhe dramat e tyre të përgatitura me shumë dashuri.

  Urime patronati i 7-të dhe festat e Nëntorit, dita e shkollës sonë për të gjithë të punsuarit dhe nxënësit e kësaj qendre arsimore./derveni.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Avokati i Popullit: Shteti të jetë më i përkushtuar ndaj personave me nevoja të veçanta

  Zyra e Avokatit të Popullit në RMV me rastin e 3 Dhjetorit – Ditës ndërkombëtare të personave me nevoja...

  Shkup, regjistrohen 130 shkelje në trafik

  Ministria për Punë të Brendshme(MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka regjistruar gjithsejtë 130 shkelje të rregullave të...

  Bekim Murati: Nëpërmes masave të ndryshme Agjencia për Punësim kujdeset për kategoritë e rrezikuara të qytetarëve

  Sot Drejtori Bekim Murati së bashku me z. Stefen Hudolin - Shef i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shkup...

  Keni kujdes, Shkupi nesër i bllokuar që nga mëngjesi

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se nesër (2 dhjetor) SPB Shkup do të marrë masa për regjim të...
  WordPress Ads