More

  Plagosje me armë zjarri

  Një 55 vjeçar nga fshati Veleshtë i Strugës është plagosur me armë zjarri dhe po trajtohet në Spitalin e Përgjithshëm në Strugë, raporton Klan Maqedoni.

  Nga policia nuk japin detaje më të hollësishme, por konfirmojnë rastin dhe thonë se po punojnë për zbardhjen e tij.

  “Më datë 23.11.2022 në Njësinë për Punë të Brendshme në Strugë është raportuar se me plagë nga armë zjarri në Spitalin e Përgjithshëm të Strugës është pranuar D.B.(55) nga fshati Veleshtë i Strugës. Njësia për Punë të Brendshme Strugë merr masa për zbardhjen e ngjarjes”, thotë Merlina Islami, zëdhënëse e SPB-Ohër./KlanMacedonia

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads