More

  Përfundon rikonstruimi i fasadës dhe dritareve në shkollën fillore Dituria – Saraj

  Sot ministri i arsimit dhe shkencës z. Jeton Shaqiri së bashku me kryetarin e Sarajit, Drejtorin e shkollës fillore “Dituria” inspektuan nga afër punimet që janë kryer për rikonstruimiin e tërësishëm të fasadës dhe dritareve të objektit të shkollës fillore.

  Vlera e punimeve është 16.152.493 den dhe është finansuar me mjete nga Ministria e Arsimit në kuadër të projektit 145 Salla Sportive./derveni.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Avokati i Popullit: Shteti të jetë më i përkushtuar ndaj personave me nevoja të veçanta

  Zyra e Avokatit të Popullit në RMV me rastin e 3 Dhjetorit – Ditës ndërkombëtare të personave me nevoja...

  Shkup, regjistrohen 130 shkelje në trafik

  Ministria për Punë të Brendshme(MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka regjistruar gjithsejtë 130 shkelje të rregullave të...

  Bekim Murati: Nëpërmes masave të ndryshme Agjencia për Punësim kujdeset për kategoritë e rrezikuara të qytetarëve

  Sot Drejtori Bekim Murati së bashku me z. Stefen Hudolin - Shef i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shkup...

  Keni kujdes, Shkupi nesër i bllokuar që nga mëngjesi

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se nesër (2 dhjetor) SPB Shkup do të marrë masa për regjim të...
  WordPress Ads