More

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i vranët me reshje lokale të shiut dhe me erë nga drejtimi verior.

  Temperatura minimale do të jetë nga 1 deri 6 gradë celsius, ndërsa ato maksimale nga 8 deri 14 gradë celsius.

  Të premten pritet mot i fothtë me reshje lokale të borës, kryesisht në pjesën juglindore të vendit.

  Gjatë fundjavës temperaturat do të jenë nën mesataren për këtë periudhë të vitit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads