More

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell. Në mëngjes do të jetë ftohtë. Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga jugu.

  Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin -5 deri në -0, ndërsa ato maksimale do të lëvizin nga 5 deri në 10 gradë.

  Në ditët në vijim do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare me rritje të temperaturave.

  Në fund të javës priten vranësira të shtuara dhe reshje.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads