More

  Parashikimi i motit për sot

  Gjatë ditës së sotme pritet të mbaj mot me diell dhe me erë nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -10 deri në -2, ndërsa ajo maksimale prej 5 deri në 12 gradë.
  Në Shkup dhe rrethinë, moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të ulet në -6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads