More

  Paknaqësi në Degën e Ash-së në Saraj

  Pas zgjedhjeve për kryetar dege të Ash-së në Saraj, mbrëmë dhe sot kanë dhënë dorëheqje disa aktivist e kryetar nëndege.

  Të nderuar miq, dashamirë, aktivistë dhe simpatizantë të Aleanca për Shqiptarët dega Saraj.
  Në Aleancë ka gjithçka por jo ideal.
  Në aleancë ka parregullsi dhe jo demokraci.
  Në aleancë ka imponim por jo meritë.
  Në aleancë ke gjithçka por sinqeritet jo
  Tash e tutje pezulloj aktivitetin tim brendapartiak si kuvendar
  ” ka shkruar Orhan Osmani

  Të nderuar miq, dashamirë, aktivistë dhe simpatizantë të Aleanca për Shqiptarët dega Saraj.
  Në Aleancë ka gjithçka por jo ideal.
  Në aleancë ka parregullsi dhe jo demokraci.
  Në aleancë ka imponim por jo meritë.
  Në aleancë ke gjithçka por sinqeritet jo
  Tash e tutje pezulloj aktivitetin tim brendapartiak si kuvendar
  ” ka shkruar Sheadin Tanallari.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Drejtori ShA MEPSO Orhan Murtezani mer pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të ENTSO-E

  Drejtori Gjeneral i ShA MEPSO z. Orhan Murtezani merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të ENTSO-E, si anëtar zyrtar. Në...

  Shtrenjtimi i rrymës, Bislimovski: Çmimi i ri nuk dëmton amvisëritë e vogla

  Kryetari i Komisionit Rregullator për Energjetikë Marko Bislimoski edhe sot foli për çmimet e reja të energjisë elektrike. Ai...

  Bekteshi: Kufizime nuk do ketë, na pret një dimër i vështirë

  Kufizime të energjisë elektrike nuk do të ketë, por do të jetë një dimër i vështirë jo vetëm për...

  Seancë për interpelancën ndaj kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi

  Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot duhet të mbahet seanca plenare e 77-të me pikën e...
  WordPress Ads