More

  Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Sarajit

  Një pjesë e shfrytëzuesve të Komunës së Sarajit nesër nga ora 08:00 deri në ora 18:00 do të mbeten pa energji elektrike për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin shpërndarës.

  Siç informon Qendra rajonale për menaxhim me kriza të Shkupit, pa rrymë do të jenë shfrytëzuesit në zonën e fshatit Matka e Poshtme, afër manastirit Shën Mëria dhe një pjesë e zonës Jasen, afër vendit të quajtur Ivanje.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads