More

  Numërohen 71% të votave, Erdogan prinë me 54 përqind

  Ka vazhduar numërimi i votave në Turqi për zgjedhjet presidenciale. Për momentin të dhanë zyrtare flasin për 55% të kutive të hapura, ndërsa vazhdon epërsinë president aktual Rexhep Taip Erdogan, i cili ka 54% të votave,
  Kundër kandidati i tij Kemal Kiliçdaroglu ka 45% të votave.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads