More

  Messi ‘thyen’ tjetër rekord, bëhet lojtari i parë në histori që humb dy penallti në Botërore

  Argjentina po ballafaqohet me Poloninë, në kuadër të rrethit të tretë të fazës së grupeve në Kampionatin Botëror.

  Statistikë: Lionel Messi është bërë lojtari i parë në histori të Kupës së Botës, që humb dy penallti.

  Lionel Messi ka dështuar të shënojë nga pika e bardhë, pasi Wojciech Szczesny ia priti penalltinë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zhvillimet në BDI, Ahmeti: Është një grip, le të përdorin aspirina!

  Në suaza të takimeve “Bashkë për Europë” të liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) me qytetarët dhe bazën...

  Sali jep lajmin e shumëpritur: Rrisim rrogat në shëndetësi

  Ministri i Shëndetësisë, Bekim Sali, tregoi ekskluzivisht sonte në TV21 se së shpejti do të merret vendimi për rritjen...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe reshje lokale të borës. Do të fryjë një...

  Bekim Sali: Kam autorizuar kryetarin tim Afrim Gashi të vendos për gjithçka, edhe për pozitën time

  Ministri Bekim Sali në emisionin Clik Plus, tha se emrat janë të ndryshueshëm por funksioni është i përjetshëm, duke...
  WordPress Ads