More

  Lista e 30 të nominuarve për Topin e Artë për sezonin 2022-2023 tashmë është publikuar.

  Në 30-she bëjnë natyrisht pjesë dy pretendentët kryesor, Lionel Messi që synon ta marrë të tetin pasi udhëhoqi Argjentinën drejt Kupës së Botës, si dhe Erling Haalandi që kontribuoi me 52 gola në tripletën e City-t.

  Rodri, Ilkay Gundogan, Julian Alvarez, Vinicius Junior, Karim Benzema, Victor Osimhen, Kvicha Kvaratschkelia janë disa prej emrave të tjerë në këtë listë.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads