More

  Keni kujdes, Shkupi nesër i bllokuar që nga mëngjesi

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se nesër (2 dhjetor) SPB Shkup do të marrë masa për regjim të posaçëm të komunikacionit në Blv. “Ilinden” për shkak të protestës së paralajmëruar të transportuesve privatë që do të fillojë në ora 06:00.

  Siç bën të ditur MPB-ja, regjim i posaçëm i qarkullimit do të ketë nga kryqëzimi i Blv. “Ilinden” me Blv. “Shën. Klimenti i Ohrit” deri te kryqëzimet me Blv. “8 Shtatori” dhe rrugët përreth.

  MPB apelon qytetarët që të respektojnë urdhrat e punonjësve të policisë./populi.mk/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetikë solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve...

  Zhvillimet në BDI, Ahmeti: Është një grip, le të përdorin aspirina!

  Në suaza të takimeve “Bashkë për Europë” të liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) me qytetarët dhe bazën...

  Sali jep lajmin e shumëpritur: Rrisim rrogat në shëndetësi

  Ministri i Shëndetësisë, Bekim Sali, tregoi ekskluzivisht sonte në TV21 se së shpejti do të merret vendimi për rritjen...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe reshje lokale të borës. Do të fryjë një...
  WordPress Ads