More

  Kasami dhe Limani takohen fshehurazi me Mickoskin! (FOTO)

  Edhe pse ditë më parë nga Besa mohuan se kanë koalicion me VMRO-DPMNE-në, sot po dëshmohet një gjë e tillë.

  Se janë në koalicion dhe po koordinohen për skenarë të padëshiruar e ‘destabilizues” dëshmojnë veprimet në Kuvend, por edhe fotografitë të cilat portali indeks.mk i ka siguruar eksluzivisht nga qytetarë.

  Në fotografi shihen kreu i opozitares VMRO, Hristian Mickoski i shoqëruar nga Bilall Kasami, në krah të cilit qëndronte Fatmir Limani.

  Takimi i treshes është zhvilluar në Kodrën e Diellit. Burimet tona thonë se i njëjti ka qenë takim sekret për të cilin opinion i nuk duhej ta dinte.

  Nëse dit më parë e mohuan koalicionim, shtrohet pyetja, cila éshtë puna dhe detyra që bashkon Kasamin Mickoskin?

  VMRO ka ftuar partite opozitare për ta bllokuar kuvendin dhe shtetin, ndërsa në opinion janë shfaqur dilema për agjenda ruse të shtrirjes së ndikimit për destabilizim të vendit dhe rajonit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zv/ministri Rexhepi: Sot në Gostivar prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale

  Sot në qytetin e Gostivarit prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale. Komisioni në ditët në...

  UNT prezanton drejtimet deficitare para nxënësve të gjimnazit në Saraj

  SI VENDOSIN MATURANTËT PËR DREJTIMIN E STUDIMEVE?! Meqenëse është edhe pragu i fundit të vitit shkollor, maturantëve i’u është afruar...

  ASH shpalli konkursin për kryetarë të degëve

  Aleanca për Shqiptarët prej sot ka shpallur konkursin për zgjedhjen e kryetarëve të degëve në disa komuna të vendit. Të...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendim, me të...