More

  Gjendet e vdekur 8 vjeçarja e mbytur te Banjat e Dibrës

  Një vajzë 8 vjeçare është gjetur e mbytur në pishinë te Banjat e Dibrës. Lajmin e bëri të ditur zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimovski.

  “Mbrëmë rreth orës 20:00, në Departamentin e policisë në Dibër është paraqitur se te Banjat e Dibrës është një person i mbytur. Nga këqyerja e vendit të ngjarjes është konstatuars e bëhet fjalë nga një e mitur nga Gostivar dhe pas kontrollit mjekësor nuk janë konstatuar shenja dhune”, tha Dimovski.

  Trupi i pajetë, sipas policisë, është dërguar te familja.

  Drejtori i spitalit, Baki Alili tha se bëhet fjalë për një vajzë 8 vjeçare që është dërguar në spital pa shenja jete.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads