More

  ‘Fluturojnë’ kriptovalutat – ja sa shumë janë rritur Bitcoin, Ethereum dhe BNB

  Tregu i kriptovalutave ka shënuar një rritje pozitive ditëve të fundit në pothuajse të gjitha valutat.

  Valutat dixhitale kanë shënuar rritje të madhe duke filluar nga Bitcoin e pothuajse të gjitha të tjerat, shkruan lajmi.net.

  Rritje të madhe gjithashtu kanë pasur edhe Ethereum, BNB, XRP, Solana, Avalanche, Polkadot e të tjera.

  Shkaqet e kësaj rritjeje ende nuk dihen, mirëpo ata që kanë investuar para disa ditësh ka shumë mundësi që i kanë shumëfishuar fitimet. /Lajmi.net/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zv/ministri Rexhepi: Sot në Gostivar prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale

  Sot në qytetin e Gostivarit prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale. Komisioni në ditët në...

  UNT prezanton drejtimet deficitare para nxënësve të gjimnazit në Saraj

  SI VENDOSIN MATURANTËT PËR DREJTIMIN E STUDIMEVE?! Meqenëse është edhe pragu i fundit të vitit shkollor, maturantëve i’u është afruar...

  ASH shpalli konkursin për kryetarë të degëve

  Aleanca për Shqiptarët prej sot ka shpallur konkursin për zgjedhjen e kryetarëve të degëve në disa komuna të vendit. Të...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendim, me të...