More

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Çmimi i naftës, benzinës BS-95 dhe vajit ekstra të lehtë do të rritet për gjysmë denari, përcjell TV21. Çmimi i benzinës BS-98 mbetet i njëjtë.

  Çmimet sipas vendimit të ri:

  Eurosuper BS-98/ 85,00 denarë/l

  Eurosuper BS-95/ 83,00 denarë/l

  Nafta/ 84.00 denarë/l

  Vaji ekstra i lehtë/ 83/5 denarë/l

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads