More

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Sipas vendimit të fundit të Komisionit Rregullator të Energjetikës, nga mesnata çmimi i Dizelit do të ulet për 3 denarë, ndërsa çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-95 dhe EUROSUPER BS-98 mbetet i pandryshuar, shkruan Alsat.
  Bazuar në vendimin e KRRE-së çmimi me pakicë i EURODIESEL do të kushtojë 85 denarë për litër. /Alsat.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads