More

  Bastisje në Shkup, arrestohet një person

  Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se mbrëmë diku rreth orës 20:30 , policia ka privuar nga liria 40 vjeçarin T.B. nga Shkupi. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në lagjen Aerodrom, të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe konfiskuar një peshore digjitale dhe marijuhanë.

  T.B. është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads