More

  ASH-ja rrëzoi Gruevskin prandaj sulmohet nga “gruevistët”

  Shkruan: Arben Zeqiri, ASH

  Aleanca për Shqiptarët rrëzoi Gruevskin prandaj sulmohet nga gruevistët, futi Kosovën në Kushtetutë, prandaj sulmohet nga kundërshtarët e Kosovës, mundësoi anëtarësimin në NATO, prandaj sulmohet nga pro rusët, shpëtoi hapjen e negociatave me BE, prandaj sulmohet nga anti evropianët, ka goditur krimin dhe korrupsionin, prandaj sulmohet nga të korruptuarit….

  Aleanca mbron dhe avancon shqiptarët, prandaj sulmohet edhe nga…

  Çfarë do që bën Aleanca, përfitojnë shqiptarët, të pastërtit dhe të drejtit, prandaj tmerrohen ata të palës tjetër…

  Fleni të qetë, Aleanca gjithmonë në rrugë të drejtë dhe me vendime në të mirën e shqiptarëve…

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Avokati i Popullit: Shteti të jetë më i përkushtuar ndaj personave me nevoja të veçanta

  Zyra e Avokatit të Popullit në RMV me rastin e 3 Dhjetorit – Ditës ndërkombëtare të personave me nevoja...

  Shkup, regjistrohen 130 shkelje në trafik

  Ministria për Punë të Brendshme(MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka regjistruar gjithsejtë 130 shkelje të rregullave të...

  Bekim Murati: Nëpërmes masave të ndryshme Agjencia për Punësim kujdeset për kategoritë e rrezikuara të qytetarëve

  Sot Drejtori Bekim Murati së bashku me z. Stefen Hudolin - Shef i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shkup...

  Keni kujdes, Shkupi nesër i bllokuar që nga mëngjesi

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se nesër (2 dhjetor) SPB Shkup do të marrë masa për regjim të...
  WordPress Ads