More

  Aksident i rëndë trafiku në Shkup

  Një aksident trafiku ka ndodhur në bulevardin 8 shtatori, në afërsi të sallës “Boris Trajkovski”. Në aksident janë përfshirë një makinë dhe një motoçikletë, raporton SHENJA.
  Në vendngjarje menjëherë kanë dalë ekipe të policisë ndërsa nuk dihet se sa persona janë lënduar.
  Pritet që MPB të jep informacione më të detajuar lidhur me aksidentin. /SHENJA/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup emërohet Muhsin Arifi

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup është emëruar Muhsin Arifi, njofton derveni.mk. ”Të dashur miq,kolegë,bashkëpunëtor... Jam i nderuar të...

  Alternativa : Çfarë feston BDI-ja?

  Ali Ahmeti dhe partia e tij sot po kremtojnë 21 vjet funksionimi si parti politike, prej të cilave 20...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetik publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi nga...

  Ndërpritet komunikacioni hekurudhor në Maqedoni, punëtorët kërkojnë pagat e muajt prill

  Qarkullimi hekurudhor i udhëtarëve dhe mallrave në vend është ndërprerë që nga mëngjesi i sotëm pasi punonjësit e mirëmbajtjes...
  WordPress Ads