More

  Ahmeti: S’kam kohë të merrem me Apasievin, partia e tij është kundër themeleve të shtetit tonë

  Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ka refuzuar të komentoj shkrimet që ka bërë në Facebook, kreu i “Levicës” Dimitar Apasiev, duke thënë se nuk ka kohë të merret me të, shkruan gazeta LAJM. Ahmeti, më tej ka thënë se “Levica” është parti që po punon kundër themeleve dhe ardhmërisë së Maqedonisë së Veriut.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads