More

  A do të ketë sot ndryshime në çmimet e derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRE) njofton së gjatë ditës së sotme nuk do të ketë çmime të reja të derivateve të naftës.

  “Sot nuk ka parakushte për korrigjimin e çmimeve të derivateve të naftës, prandaj çmimet mbeten të njëjta”, thonë nga KRRE-ja.

  Sot dhe nesër mbeten çmimet e njëjta.

  Euro Super BS-95 edhe më tej do të shitet për 86.5 denarë për litër
  Euro Super BS-98 edhe më tej do të shitet për 88.5 denarë për litër
  Euro Dizel do të shitet për 88 denarë për litër.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads