More

  3 shenjat e horoskopit që do të kalojnë një fundjavë të bukur

  Jemi vetëm pak orë larg një fundjave me diell. Të shtunën, më 18 shkurt, Mërkuri formon një lidhje me Jupiterin, një aspekt veçanërisht me fat dhe pozitiv për marrëveshje të reja, diskutime dhe negociata. Të dielën, Dielli kalon në shenjën e Peshqve, duke mbyllur një vit astrologjik dhe duke hapur rrugën për një të ri. Me aspektet planetare që favorizojnë marrëveshjet dhe diskutimet, lajmet e mira janë afër dhe të gjitha shenjat parashikohen të kenë dy ditë të bukura. Por kush do të jetë më me fat?

  Kjo fundjavë do të jetë shumë sociale dhe argëtuese për ata që i përkasin shenjës së Demit, për sa kohë që planet e tyre përfshijnë të tjerët të rëndësishëm në jetën e tyre, siç është marrëdhënia e tyre. Mundësia juaj për të takuar njerëz dhe për t’u argëtuar është këtu dhe nëse nuk jeni në një lidhje mund të prisni njohje interesante.

  Akrepi

  Një nga shenjat më të preferuara këto ditë janë Akrepat. Në fundjavë sensualiteti rritet dhe romanca bie të kuqe. Dita e Shën Valentinit mund të ketë kaluar, por ju do të kaloni dy ditë të mrekullueshme me partnerin tuaj dhe nëse nuk jeni në një lidhje për momentin, përgatituni për shumë argëtim dhe, ndoshta, një njohje që do t’ju bëjë zemra kapërce një rrahje. Në fakt, ju jeni gati të falni veten për gjërat që nuk ju shkuan deri tani dhe të vazhdoni përpara. Beje!

  Peshqit

  Me ditëlindjen tuaj afër, humori juaj është i ngritur. Ndaj lini mënjanë egon dhe përdorni sharmin tuaj për të kaluar një kohë të mirë. Sensualiteti mund të pushtojë marrëdhënien tuaj, por nëse nuk i përkisni klubit të përkushtuar, relaksohuni, lini mënjanë presionet dhe shijoni interesin që një person i caktuar shpreh në fytyrën tuaj.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Suspendohen dy policët në Idrizovë, u mashtruan nga një i burgosur duke u marrë 4000 euro

  Dy policët të cilët pretendonin se ishin mashtruar nga një i burgosur janë suspenduar, informoi ministri i Drejtësisë, Krenar...

  Të paktën dy të vrarë nga të shtënat në Roterdam

  Të paktën dy persona u vranë nga të shtënat në Roterdam, ka thënë policia në një konferencë për shtyp. Policia...

  Ky është 19-vjecari i cili vdiq si pasojë e plagëve të marra më thikë në kufirin Serbi-Kroaci

  Afër pikës kufitare Serbi-Kroaci që gjendet në fshatin Batrovc në rajonin e Vojvodinës në Serbi sot janë sulmuar dy...

  Nuk pajtohet me ndryshimet e Kodit Penal/ Lloga tregon përse nuk i nënshkroi ndryshimet ligjore

  Ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga, sot për herë të parë u prononcua për mediat se përse nuk i nënshkroi...
  WordPress Ads